ул. Скупи бр.22/2 1000, Скопје, Македонија
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
+389 (02) 30 911 00
+389 (078) 404 757
Испратете е-порака. Сите полиња со * се задолжителни.

“ЗАДОВОЛЕН“ муштерија е наша главна цел и мото во работењето.